Laboratorium Diagnostyka

Szukasz laboratorium - punktu pobrań odpowiedniego dla  dziecka?

Znalazłeś się  pod odpowiednim  adresem!
Nasz personel posiada bardzo duże  doświadczenie w pracy z małym  - najbardziej wymagającym pacjentem,
z ogromną starannością  oraz delikatnością pobiera krew  dziecku
oraz zapewnia i przyjazną atmosferę w trakcie zabiegu.
                             

 

 

Zakres usług:   

- badania podstawowe( morfologia, OB, mocz )

- badania poziomu hormonów tarczycy

                 - badania genetyczne

- nietolerancje pokarmowe

- witaminy 

- alergeny 

- badania wątrobowe 

- markery nowotworowe

- i wiele innych badań

 

 

DIAGNOSTYKA to największa, ogólnopolska sieć medycznych laboratoriów diagnostycznych, która rozwija się nieustannie od ponad 20 lat, zapewniając Klientom najwyższą jakość badań i szeroki zakres usług. Firma prowadzi ponad 170 nowoczesnych laboratoriów medycznych, działających na terenie całego kraju i wyposażonych w aparaturę największych światowych producentów. DIAGNOSTYKA zatrudnia obecnie ponad 7000 pracowników, w tym największą w Polsce liczbę diagnostów laboratoryjnych ze specjalizacjami. Ich pracę wspiera nowoczesny, autorski system informatyczny. 

Swoją pozycję DIAGNOSTYKA zbudowała w oparciu o jakość wykonywanych badań oraz oferowanych usług. Jakość analityczną badań zapewnia rygorystyczny system wewnętrznej kontroli jakości, a ponadto stale uczestniczy w licznych renomowanych krajowych i zagranicznych programach zewnątrzlaboratoryjnej kontroli jakości. Jakość usług DIAGNOSTYKI potwierdzają akredytacje PN-EN ISO 15189 i PN-EN ISO 17025 oraz certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, a także ISO 27001.

Firma współpracuje z kilkoma tysiącami placówek medycznych, w tym renomowanymi szpitalami i instytutami, oraz największymi prywatnymi sieciami medycznymi. Firma elastycznie dostosowuje się do potrzeb publicznych i niepublicznych zakładów opieki zdrowotnej, m. in. klinik, szpitali, przychodni, ośrodków naukowych, gabinetów lekarskich, a także innych laboratoriów. Dysponuje również ponad 800 punktami pobrań dedykowanymi bezpośredniej obsłudze pacjentów, oferując łatwy i natychmiastowy dostęp do wszelkich, również najnowocześniejszych, badań laboratoryjnych. Zarówno pacjenci, jak placówki medyczne, mają możliwość dostępu do wyników badań przez internet, w tym także do wyników archiwalnych. Oferta DIAGNOSTYKI obejmuje ponad 3000 różnych badań. Tylko w ubiegłym roku laboratoria sieci wykonały łącznie ponad 100 milionów badań dla ok. 20 milionów pacjentów.

Centrum Medical Wadowice oferuje kompleksowe usługi nowoczesnego laboratorium medycznego, w którym można wykonać setki badań diagnostycznych w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Przeprowadzając badania, specjaliści korzystają z nowoczesnego sprzętu, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości. Wykwalifikowani oraz doświadczeni diagności szybko i sprawnie analizują uzyskany materiał, dzięki czemu wiele wyników dostępnych jest do odbioru już nawet po kilku godzinach od wykonania badania. Aby je wykonać, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy jedynie przyjść do placówki w godzinach otwarcia punktu pobierania krwi i podczas rejestracji wskazać badania, które chce się zrealizować. Zazwyczaj od razu zostaje pobrany materiał, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach.

Kompleksowa oferta badań

W zakresie usług znajdują się zarówno badania podstawowe, m.in. morfologia krwi, ustalenie poziomu hormonów czy też analiza moczu i kału, jak również zaawansowane, wśród których można znaleźć markery nowotworowe, badania prenatalne i diagnostyczne, wysokospecjalistyczne testy na nietolerancje pokarmowe, diagnostyka alergii czy boreliozy. W asortymencie laboratorium są także profesjonalne, kompleksowe pakiety, które zostały stworzone pod kątem konkretnych dolegliwości, chorób i narządów, jak też profilaktyki zdrowotnej. Specjalne pakiety pozwalają na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych w porównaniu z tymi samymi badaniami przeprowadzanymi osobno. Centrum Medical Wadowice proponuje ponadto szereg badań z zakresu analityki ogólnej, alergologii, immunologii i autoimmunologii, hematologii, genetyki, biochemii klinicznej, endokrynologii i wielu innych dziedzin. Placówka wykonuje również badania z dziedziny wirusologii, serologii grup krwi, koagulologii czy też określenia poziomu hormonów. Szczegółowa oferta wraz z cenami dostępna jest w placówce. Wspomniane informacje można uzyskać również drogą telefoniczną.

Zalety laboratorium diagnostycznego w Wadowicach

Do niewątpliwych atutów laboratorium w Centrum Medical należy kompetentna i empatyczna

Kontakt

Punkt pobrań czynny codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od  7.30 do 10.00

na parterze Centrum Medical Wadowice.

tel. 533 389 028

 

 

 

Dojazd

 

Cerntrum posiada duży, wygodny parking.Dojazd od ulicy Lwowskiej (proszę kierować się za budynek nr 78 ) lub

od osiedla Kopernika - okolice bloku nr 7